+356 21574474   
 martin.g@martingrimaltd.com   
Saturday, October 24, 2020
Newsletter Sign Up
Products

My Profile
Profile Avatar
LatoshaLoner
23 Mt Berryman Road
Gatton College, QLD 4345
Australia
(07) 4599 7096 http://opiglass.pl *******
Każdy samochód zepsuje się prędzej czy później i nigdy nie jest ekscytujący, gdy musisz nieoczekiwanie zadzwonić do mechanika, aby sprawdzić, czy mogą cię wcisnąć na spotkanie, a sytuacja z łatwością mogłaby się pogorszyć dzięki drogim rachunkom za naprawę. Duża część z nas jest na łasce naszych mechaników, gdy przychodzi czas na poważną naprawę samochodów, jednak nie musi tak być, wystarczy odrobina edukacji, aby zaoszczędzić setki, a nawet tysiące dolarów co roku, ale nie martw się, jest srebrna podszewka! Dwie najważniejsze rzeczy, które przychodzą na myśl, to: MYŚLĄC PRZED I KONSERWACJA ZAPOBIEGAWCZA. To prawda, że ​​uncja zapobiegania jest warta funta lekarstwa, a myśląc o przyszłości, możesz zaoszczędzić trochę gotówki, gdy twój samochód znajdzie się w sklepie następnym razem. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci to osiągnąć.

Znajdź wcześniej renomowany warsztat.

Pierwszym krokiem w kierunku utrzymania jak największej ilości ciężko zarobionych dolarów jest przejście do dobrze wykształconego, doświadczonego mechanika. Znajdź uczciwy warsztat samochodowy z doskonałą reputacją do wykonywania prac wysokiej jakości, któremu możesz zaufać, sprawdź ich stronę internetową i poszukaj certyfikatu szkolenia, takiego jak ASE (dobra pieczęć zatwierdzenia organizacji non-profit National Institute for Automotive Service Excellence) Jeśli nie jesteś pewien, od czego zacząć, poproś o rekomendacje od rodziny, przyjaciół i współpracowników, którzy wcześniej korzystali ze sklepu, przeczytaj również recenzje klientów online, przeszukaj warsztat w Better Business Bureau lub zadzwoń do Departamentu Sprawiedliwości i sprawdź w przypadku reklamacji od poprzednich klientów zapewni to, że mają dobrą opinię, i zapewni dobrą, solidną na miejscu historię ich kontaktów z ogółem społeczeństwa.

Gdy znajdziesz odpowiedni warsztat, trzymaj się go! If you enjoyed this article and you would certainly like to get more details pertaining to auto szyby pruszków kindly go to the web-site. Ponieważ oddany klient może być dla Ciebie ogromnym plusem pod względem uzyskania „małych gratisów", właściciel może po prostu wynagrodzić cię bezpłatną wymianą oleju lub zejść mu z drogi i wykonać dodatkową naprawę, a nawet może dać zniżkę od rachunku za wysyłanie mu poleceń, Aha i nie zapomnij upewnić się, że te polecenia zostały wskazane właścicielowi warsztatu, który wysłał im swoją drogę.

Postępuj zgodnie z zalecanymi przez producenta harmonogramami konserwacji

Twoja instrukcja obsługi samochodu została wydrukowana z jakiegoś powodu, instrukcja obsługi powinna zawierać zarys wszystkich zalecanych harmonogramów konserwacji, przez większość czasu możesz zapobiec drogim naprawom lub problemom z samochodami, zanim zaczną one postępować zgodnie z tymi harmonogramami, producenci samochodów uwzględnij te harmonogramy serwisowe dla produktów, o których wiedzą, że z pewnością będą wymagały uwagi w określonym czasie lub liczbie mil, na przykład powinieneś wymienić olej, przepłukać płyn chłodzący lub serwisować skrzynię biegów zgodnie z harmonogramem konserwacji - co xx xx mil dla twojego samochód lub jeśli nie przejedziesz zbyt wiele mil, co 6-12 miesięcy. Ponadto, czytając instrukcję, powinien powiedzieć ci, kiedy wymieniasz pasek rozrządu, płyn przekładniowy i inne często serwisowane części samochodu, pozwoli to zaoszczędzić od niespodzianek i stania się ofiarą wyższej sprzedaży w warsztacie. Jeśli element nie jest objęty instrukcją konserwacji z określonym przebiegiem lub przedziałem czasowym, kieruj się zdrowym rozsądkiem lub skontaktuj się z mechanikiem. Przez większość czasu centra serwisowe oferują bezpłatne kontrole samochodu, gdy serwisowany jest samochód, lub za około 25–50 USD, jeśli zdecydujesz, że nie chcesz przeprowadzać żadnych napraw w tym czasie.

Zabierz swój samochód do niezależnego warsztatu samochodowego kontra dealer.

Jeśli Twój pojazd nie jest już objęty gwarancją fabryczną, absolutnie nie ma potrzeby oddawania go do dealera w celu naprawy. Przedstawiciele zazwyczaj pobierają więcej opłat i wiążą się z dużymi kosztami ogólnymi. Przez większość czasu autorzy usług i technicy pracują w oparciu o prowizje i są przeszkoleni w zakresie sprzedaży, jeśli nie nadwyżki zalecanej usługi lub naprawy. Wiele lokalnych sklepów jest tak dobrze wyposażonych i wykwalifikowanych, aby radzić sobie z wszystkim, co jest nie tak z twoim pojazdem, jak dealer, z możliwością niezależnych sklepów do zakupu prawie wszystkich danych elektronicznych producentów napraw od sprzedawców na rynku wtórnym, teraz dni trzeba zgadywać opracowują równanie, gdy potrzebują danych technicznych do odniesienia. Ponadto właściciel niezależnego warsztatu naprawczego jest bardziej skłonny zapewnić lepszą atmosferę / doświadczenie w rodzinie. Nie bój się zapytać niezależnego warsztatu, czy może przesłać Ci e-mailem lub wysłać kupony pocztą, zakładając, że je mają, co z kolei obniży Twoje wydatki.

Nie ignoruj ​​dziwnych dźwięków.

Na przykład; notoryczny pisk hamulca - jeśli Twoje hamulce emitują ciągły wysoki warkot, nie ignoruj ​​go i nie włączaj radia, pozwalając, by pisk hamulca zmienił się w pełne hamowanie „zastąp wszystko" i jest bardzo kosztowny, ten irytujący dźwięk może to być tylko wskazówka, że ​​jesteś gotowy na podstawową pracę hamulca i niekoniecznie oznacza, że ​​potrzebujesz nowych tarcz lub zacisków, prawdopodobnie możesz zobaczyć przednie hamulce przez koła w samochodzie, aby wizualizować grubość klocków, klocki grubsze niż ćwierć cala są prawdopodobnie w porządku. Jeśli twoje podkładki są cieńsze niż ćwierć cala, wymień je. Jeśli Twój samochód drży lub pedałujesz, tarcze hamulcowe muszą zostać obrócone lub wymienione, jeśli pozwolisz, aby hałas wydłużył się, może to kosztować parę zacisków.

Badania online i offline

Sprawdź w National Highway Transportation Safety Administration (NHTSA), czy wydano biuletyn obsługi technicznej (TSB) na temat twojego samochodu i danego komponentu. Producenci często naprawiają znane usterki poza okresem gwarancyjnym (czasami nazywanym tajną gwarancją)

Zachowaj dobrą dokumentację.

Dziennik każdej naprawy przeprowadzonej w samochodzie może pomóc Ci zdecydować, czy coś naprawdę nie działa. Czy nie kupiłem tylko nowych klocków hamulcowych? Dzięki dziennikowi i kopercie wypełnionej paragonami będziesz wiedział, kto wykonał pracę i kiedy i czy istnieje gwarancja na naprawę. A dziennik serwisowy pomaga również w czasie odsprzedaży.

Kup lub nie, aby kupić przedłużoną gwarancję.

Większość producentów pozwala poczekać, aż decyzja dobiegnie końca, do momentu wygaśnięcia zwykłej gwarancji, wtedy powinieneś wiedzieć, czy Twój samochód jest wystarczająco kłopotliwy, aby wymagać przedłużonej gwarancji. Dobrze przygotowana przedłużona gwarancja na rynku wtórnym może zaoszczędzić na sobie, jeśli zostanie wykonana prawidłowo, gorąco polecam od razu, jeśli kupujesz pojazd o większym przebiegu, zwłaszcza pojazd krajowy lub europejski, samochody wyprodukowane w Azji są zazwyczaj bardziej niezawodne, szczególnie Honda, Toyota i Nissan może więc nie zapłacić za zakup gwarancji, ale tak naprawdę sprowadza się do tego, jak dobrze samochód został utrzymany.

Oszczędzaj gaz

Niewłaściwe napompowanie opon może prowadzić do przedwczesnej wymiany i kosztować Cię, sprawdzaj je raz w miesiącu; w przeciwnym razie marnujesz benzynę, ryzykujesz także wybuch i szybciej je zużywasz. Pozbądź się również tego martwego ciężaru w bagażniku, łańcuchach opon, skrzyni narzędziowej lub po prostu niepotrzebnych rzeczy przechowywanych w bagażniku kosztuje Cię. Popraw swój samochód, wymień filtr powietrza i filtr paliwa. Zamień na syntetyczny olej silnikowy, wydajność twojego silnika jest lepsza, działa z mniejszym oporem i zużywa mniej gazu.
Privacy Statement  |  Terms Of Use
Copyright 2010 by Martin Grima Ltd
Sitemap |  Login
developed by exionyte